
Jestem psycholożką i psychoterapeutką poznawczo-behawioralną w trakcie specjalizacji.
Pracuje z osobami dorosłymi, również z osobami neuroróżnorodnymi oraz osobami LGBTQIAP+ i ich bliskimi, towarzysząc im w trudnych momentach życia - w kryzysach, silnych emocjach, w przeżywaniu lęku, depresji, poczuciu przeciążenia, samotności czy trudnościach w relacjach. Pomagam w poszukiwaniu wewnętrznej równowagi, rozumieniu siebie, budowaniu bardziej satysfakcjonującego życia i wprowadzaniu zmian zgodnych z osobistymi potrzebami i wartościami.
Jestem absolwentką pięcioletnich, dziennych studiów magisterskich z psychologii o specjalności klinicznej na Uniwersytecie Wrocławskim. Wciąż podnosząc swoje kwalifikacje realizuję czteroletnie szkolenie w Szkole Psychoterapii Poznawczo–Behawioralnej Instytutu Poznawczego, rekomendowanej przez PTTPB, podejściu opierającym się na potwierdzonych naukowo metodach.
W terapii ważna jest dla mnie relacja oparta na zaufaniu i akceptacji. Tworzę przestrzeń, w której osoba może poczuć się widziana, słyszana i przyjęta — bez ocen, bez pośpiechu, z uważnością na indywidualną drogę i tempo. Cenię uważność (mindfulness) i często sięgam po jej elementy, wspierając w kontakcie z tym, co tu i teraz — z ciałem, emocjami, potrzebami. W bezpiecznej przestrzeni wspólnie z Pacjnetem przyglądam się temu co ważne, szukajac drogi ku zmianie.
Swoją pracę regularnie poddaję superwizji indywidualnej i grupowej. Pracuję zgodnie z zasadami etyki zawodu psychologa i psychoterapeuty.