Jestem psycholożką, psychodietetyczką i psychoterapeutką związaną z metodą Psychologii Zorientowanej na Proces.
Pracuję z osobami dorosłymi, młodzieżą od 12 r.ż. Prowadzę konsultacje psychologiczne, psychoterapie indywidualną oraz par i relacji. Wspieram w kryzysach życiowych, edukuję w zakresie zachowań związanych z jedzeniem oraz wspieram pacjentów przewlekle chorych, w tym pacjentów z diagnozą onkologiczną i ich rodziny.
W pracy ważna jest dla mnie całkowita akceptacja, otwartość na potrzeby klienta i poszanowanie dla autonomii każdej osoby. Pomagam osobom doświadczającym kryzysów, problemów emocjonalnych, zaburzeń depresyjnych i lękowych, dolegliwości psychosomatycznych. Pracuję z doświadczeniem osamotnienia i zagubienia, braku satysfakcji z życia oraz dyskryminacji i stresu mniejszościowego. Wspieram osoby wysoko wrażliwe, cierpiące z powodu niskiej samooceny i braku samoakceptacji. Towarzyszę i wspieram osoby, które podejmują decyzję poszukiwania swojej wewnętrznej drogi, będące na życiowych progach, odkrywające swój potencjał i uczące się korzystania z własnej mocy.
W pracy korzystam z technik wizualizacji, oddechowych i elementów relaksacji, które doskonale wspierają proces zdrowienia i rozwoju osobistego. Propaguję medytację, jako metodę rozwoju samoświadomości i wspierania zdrowia.
Ukończyłam w 2001 całościowe studia psychologiczne o specjalności psychologia kliniczna na Uniwersytecie Gdańskim oraz studia podyplomowe z psychodietetyki (SWPS). Od roku 2005 do 2014 realizowałam program certyfikacyjny dla psychoterapeutów w Instytucie Psychologii Procesu w Warszawie.
Doświadczenie zdobyłam m.in. w Centrum Interwencji Kryzysowej, Ośrodku Adopcyjno – Opiekuńczym, Hospicjum im. ks. Dutkiewicza, w ośrodku dla osób z zaburzeniami psychicznymi i wielu placówkach oświatowych a także prowadząc własną praktykę psychoterapeutyczną. Współpracowałam z organizacjami walczącymi o prawa osób LGBTQ+ oraz Stowarzyszeniem Stwardnienia Rozsianego. Przez wiele lat prowadziłam autorskie warsztaty rozwojowe na temat odkrywania własnego potencjału, inspirujące i motywujące do zmiany.
Stale poszukuję nowych sposobów doskonalenia się i poszerzania swoich kompetencji zawodowych. Wierzę, że rozwój osobisty i praca nad własną świadomością jest tego nieodłączną składową.
Dbając o standardy mojej pracy, poddaję ją regularnej superwizji. Stosuję się do Kodeksu Etycznego Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.